Dmuchane zamki kombo

“Biegać, skakać, latać, pływać, w tańcu, w ruchu wypoczywać” – śpiewał kiedyś Pan Kleks w niezwykle popularnym filmie dla dzieci i młodzieży. Nadmuchiwany zamek kombo oferuje możliwość każdej z tych aktywności 😉 No może z wyjątkiem pływania, choć dziecięca wyobraźnia jest nieograniczona i niejeden maluch potrafi pływać nawet bez wody 🙂

Zamek kombo urozmaici każdy piknik, festyn czy inną imprezę plenerową. Będzie wspaniałą przestrzenią do grupowej zabawy dla każdego małego, pełnego energii łobuza. Łączy w sobie zjeżdżalnię oraz zamek do skakania. Można więc w nim skakać, zjeżdżać na zjeżdżalni, biegać, krzyczeć i szaleć w tajemniczych zakamarkach. Wspaniała, a jednocześnie bezpieczna zabawa gwarantowana!

NZamek kombo Wiking | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Zamek kombo Wiking

Ten nadmuchiwany zamek kombo spodoba się maluchom zarówno ze względu na możliwość wspaniałej zabawy, jak również ze względu na swoją fantazyjną kolorystykę i kształt. W części do skakania wymalowane są łodzie wikingów – dzielnych morskich zdobywców z północy. Jest też zjeżdżalnia, w której bawiąc się można poczuć wiatr we włosach, zjeżdżając radośnie z góry na dół.

Parametry techniczne
długość: 8 m
szerokość: 5 m
wysokość: 6 m
pobór mocy: 1,5 kW

Zamek kombo Pirat | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Zamek kombo Pirat

Czerwona chusta na głowie, opaska na oku i kuszulka w biało-czerwone paski – pirat, który znajduje się przy wejściu do tego zamku kombo, wygląda na prawdziwego zdobywcę skarbów. To dlatego dzieciaki uwielbiają ten zamek, bo bawiąc się w nim mogą się poczuć jak na prawdziwej korsarskiej łajbie. W zamku kombo Pirat jest wiele przestrzeni do wesołych podskoków i fikołków. Jest też tor zjazdowy.

Parametry techniczne
długość: 4 m
szerokość: 5 m
wysokość: 6 m
pobór mocy: 1,5 kW

Zamek kombo Pszczółki | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Zamek kombo Pszczółki

Główny motywem przewodnim tego zamku kombo są kwiaty i pszczółki – spodoba się więc na pewno każdej małej dziewczynce. Wesołe motywy fruwających owadów i kolorowe kwiaty wymalowane na zamku sprawiają, że każde bawiące się w nim dziecko może poczuć się trochę jak w krainie pszczółki Mai. W tym zamku kombo jest przestrzeń do skakania z nadmuchiwanymi przeszkodami w kształcie zwierzątek i zjeżdżalnia.

Parametry techniczne
długość: 5 m
szerokość: 5 m
wysokość: 5 m
pobór mocy: 1,5 kW

Zamek kombo Pszczółki | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Zamek combo Cukierki

Miłość do słodkości to znak rozpoznawczy każdego malucha. Nasi mali cukiernicy są z resztą w stanie wykonać słodycze ze wszystkich dostępnych materiałów – piasek, plastelina, czy nawet klocki i robią to przy każdej możliwej okazji. Co z tego, że nie można ich zjeść?! Zabawa w cukierkowej scenerii okaże się dla nich niezapomnianym przeżyciem! W środku na najmłodszych czekają dwa niezwykle sympatyczne misie i sporo przestrzeni do kreatywnych zabaw w bezpiecznym, miękkim i bajecznie kolorowym otoczeniu.

Parametry techniczne
długość: 5 m
szerokość: 5 m
wysokość: 3 m
pobór mocy: 1,5 kW