Wypożyczalnia zamków dmuchanych do skakania dla dzieci

Dzieci uwielbiają skakać, dlatego od zawsze niezwykle popularne są wszelkie zabawy, w których skakanie się pojawia. Dlaczego to robią? W ten sposób uczą się koordynacji oraz pomagają poprawnie rozwijać się swojemu układowi nerwowemu i mięśniowemu. Nie dziwmy się więc, że chcą skakać – ma to czysto biologiczne, fizjologiczne uzasadnienie.

Kiedyś skakaliśmy przez skakankę, graliśmy w gumę czy w klasy. Dziś maluchy pokochały wszelkie urządzenia, które pozwalają skakać wyżej i z jeszcze większą frajdą. To z tego powodu zamki do skakania są zawsze oblegane podczas wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. Są lekkie, kolorowe i bardzo bezpieczne dla dzieci.

Wypożycz od nas nadmuchiwane zamki do skakania, a na pewno zapewnisz dzieciakom  wspaniałą rozrywkę i wiele miłych wspomnień. Nasza wypożyczalnia oferuje różne modele dmuchanych zamków na wynajem – wszystkie są nowoczesne, kolorowe i całkowicie bezpieczne.

Zamek do skakania Western | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Zamek do skakania Western

Dziki zachód lubią przede wszystkim mali chłopcy. Mustangi, strzelby, kowbojskie kapelusze, buty z ostrogami, wielkie kaktusy – to motywy, które bardzo dobrze kojarzą się ze światem westernu. Znajdują się one na zamku do skakania Western. Zabawa w nim pozwoli przenieść się dzieciakom do krainy prerii, w której dzielni kowboje przemierzają pustynię w kierunku zachodzącego słońca 😉 W tym zamku do skakania można także odbijać się od ścian.

Parametry techniczne
długość: 4 m
szerokość: 5 m
wysokość: 4 m
pobór mocy: 1,5 kW

Zamek do skakania Syrenka | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Zamek do skakania Syrenka

Ten zamek do skakania jest tak duży, że pomieści całą gromadkę fanów wesołych podskoków i fikołków. W środku tego dmuchanego zamku do wynajęcia znajduje się sporych rozmiarów plac do skakania z przeszkodami w postaci nadmuchiwanych figurek zwierzątek.  Nad całością góruje kolorowa mini-zjeżdżalnia, ozdobiona motywem koników wodnych, która pozwala urozmaicić zabawę. W naszej wypożyczalni znajdziesz także wiele innych dmuchańców, nawiązujących do motywów zwierzęcych i morskich.

Parametry techniczne
długość: 8 m
szerokość: 5 m
wysokość: 2 m
pobór mocy: 1,5 kW

Zamek do skakania Myszka Mickey | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Zamek do skakania Myszka Mickey

Postacie znane z bajek Walta Disneya zachęcają do beztroskiej zabawy w tym dużym dmuchanym zamku do wynajęcia. Są tutaj – jak na prawdziwy zamek przystało – wieżyczki, pomiędzy którymi znajduje się „brama” wejściowa. W środku zamku do skakania jest mini-zjeżdżalnia oraz mały domek Miszki Mickey, w którym można się schować. Jest wiele przestrzeni do podskoków i fikołków oraz przeszkody w postaci nadmuchiwanych zwierzątek, od których można odbijać się podczas dzikich harców.

Parametry techniczne
długość: 8 m
szerokość: 5 m
wysokość: 2 m
pobór mocy: 1,5 kW

Zamek do skakania Myszka Mickey | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Zamek do skakania Klown

Jaka postać wywołuje na twarzach dzieciaków najszerszy uśmiech? Jest to oczywiście klown! Zarówno te które potrafią żonglować, jak i te, które mają absolutnie nieskoordynowane i ślamazarne ruchy są ulubieńcami naszych maluchów. Klown, im bardziej niezdarny, tym śmieszniejszy! Na zamku do skakania Klown dzieciaki spędzą radosny czas podczas imprezy plenerowej, urodzin, czy pikniku. Zabawa na dmuchańcu jest w pełni bezpieczna i pozwala dobrze spożytkować niezmierzone pokłady młodzieńczej energii.

Parametry techniczne
długość: 4 m
szerokość: 4 m
wysokość: 3,5 m
pobór mocy: 1 kW