Wypożyczalnia zamków dmuchanych do skakania dla dzieci

Dzieci uwielbiają skakać, dlatego od zawsze niezwykle popularne są wszelkie zabawy, w których skakanie się pojawia. Dlaczego to robią? W ten sposób uczą się koordynacji oraz pomagają poprawnie rozwijać się swojemu układowi nerwowemu i mięśniowemu. Nie dziwmy się więc, że chcą skakać – ma to czysto biologiczne, fizjologiczne uzasadnienie.

Kiedyś skakaliśmy przez skakankę, graliśmy w gumę czy w klasy. Dziś maluchy pokochały wszelkie urządzenia, które pozwalają skakać wyżej i z jeszcze większą frajdą. To z tego powodu zamki do skakania są zawsze oblegane podczas wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. Są lekkie, kolorowe i bardzo bezpieczne dla dzieci.

Wypożycz od nas nadmuchiwane zamki do skakania, a na pewno zapewnisz dzieciakom  wspaniałą rozrywkę i wiele miłych wspomnień. Nasza wypożyczalnia oferuje różne modele dmuchanych zamków na wynajem – wszystkie są nowoczesne, kolorowe i całkowicie bezpieczne.

Zamek do skakania Western | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Zamek do skakania Western

Dziki zachód lubią przede wszystkim mali chłopcy. Mustangi, strzelby, kowbojskie kapelusze, buty z ostrogami, wielkie kaktusy – to motywy, które bardzo dobrze kojarzą się ze światem westernu. Znajdują się one na zamku do skakania Western. Zabawa w nim pozwoli przenieść się dzieciakom do krainy prerii, w której dzielni kowboje przemierzają pustynię w kierunku zachodzącego słońca 😉 W tym zamku do skakania można także odbijać się od ścian.

Parametry techniczne
długość: 4 m
szerokość: 5 m
wysokość: 4 m
pobór mocy: 1,5 kW

Zamek do skakania Syrenka | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Zamek do skakania Syrenka

Ten zamek do skakania jest tak duży, że pomieści całą gromadkę fanów wesołych podskoków i fikołków. W środku tego dmuchanego zamku do wynajęcia znajduje się sporych rozmiarów plac do skakania z przeszkodami w postaci nadmuchiwanych figurek zwierzątek.  Nad całością góruje kolorowa mini-zjeżdżalnia, ozdobiona motywem koników wodnych, która pozwala urozmaicić zabawę. W naszej wypożyczalni znajdziesz także wiele innych dmuchańców, nawiązujących do motywów zwierzęcych i morskich.

Parametry techniczne
długość: 8 m
szerokość: 5 m
wysokość: 2 m
pobór mocy: 1,5 kW

Zamek do skakania Myszka Mickey | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Zamek do skakania Myszka Mickey

Postacie znane z bajek Walta Disneya zachęcają do beztroskiej zabawy w tym dużym dmuchanym zamku do wynajęcia. Są tutaj – jak na prawdziwy zamek przystało – wieżyczki, pomiędzy którymi znajduje się „brama” wejściowa. W środku zamku do skakania jest mini-zjeżdżalnia oraz mały domek Miszki Mickey, w którym można się schować. Jest wiele przestrzeni do podskoków i fikołków oraz przeszkody w postaci nadmuchiwanych zwierzątek, od których można odbijać się podczas dzikich harców.

Parametry techniczne
długość: 8 m
szerokość: 5 m
wysokość: 2 m
pobór mocy: 1,5 kW