Wynajem fantastycznych dmuchanych placów zabaw dla dzieci

Nadmuchiwany plac zabaw to propozycja dla malucha, który chce przeżyć niesamowitą przygodę w krainie bajek. Jeśli wypożyczysz tego typu dmuchańca na swoją imprezę, śmiech dzieci usłyszysz na pewno już z daleka. Bajecznie kolorowe, wyposażone w różne atrakcje, takie jak zjeżdżalnie, równoważnie, nadmuchiwane bajkowe postacie, pompowane budowle czy przestrzenie do skakania, na pewno pozwolą dzieciom wyszaleć się i wyskakać.

To doskonała przestrzeń do rozwoju wyobraźni i nauki relacji z rówieśnikami. Przeróżne scenerie pozwalają uruchomić fantazję i wymyślać wspaniałe zabawy w grupie. Plac zabaw dmuchany to wspaniała alternatywna do tradycyjnego placu zabaw dla dzieci. Jest bezpieczny, łączy w sobie funkcje zjeżdżalni, zamku do skakania i zamku do zabawy.

Z tego powodu zabawa na dmuchanym placu zabaw świetnie przekłada się na rozwój sprawności intelektualnej oraz budowanie relacji między rówieśnikami. Oferowane przez nas na wynajem dmuchane place zabaw wypełnione są powietrzem – dzięki temu zapewniają doskonałą amortyzację przy skakaniu. Bawiące się na takich urządzeniach dzieci są całkowicie bezpieczne.

Nadmuchiwany plac zabaw Ośmiornica | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Dmuchany plac zabaw Ośmiornica

Ahoj morska przygodo – to hasło przewodnie tego nadmuchiwanego placu zabaw do wynajęcia. Jego kształt, kolory, ozdoby i ogólny wygląd nawiązują do mieszkańców mórz i oceanów oraz do pirackich statków. Ogromny uśmiechnięty rekin-pirat i odważna ośmiornica-korsarka za kołem sterniczym, pobudzają fantazję i zachęcają do zabawy.

W środku dmuchanego placu zabaw znajduje się zjeżdżalnia, przestrzeń do skakania i swobodnych harców, a także nadmuchiwane figurki różnych morskich stworzeń. Skorzystaj z naszej wypożyczalni i zarezerwuj już dziś Ośmiornicę na swoją imprezę plenerową.

Parametry techniczne
długość: 9 m
szerokość: 5 m
wysokość: 7 m
pobór mocy: 1,5 kW

Nadmuchiwany plac zabaw Gigant | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Dmuchany plac zabaw Gigant

Jak sama nazwa wskazuje, jest naprawdę duży. Ten plac zabaw do wynajęcia jest dmuchany, ma kształt zamku, do którego wchodzi się bramą z dwoma strzelistymi wieżyczkami. Jest on odpowiednio zabezpieczony, by bawiące się dzieci mogły w nim swobodnie szaleć.

Na tym ogromnym nadmuchiwanym placu zabaw maluchy znajdą wiele różnych atrakcji.  Mogą wspinać się na pompowaną górę oraz bawić się na nadmuchiwanych figurkach samochodu i zwierząt. W środku są także tajemnicze, zapadające się grzybki oraz komnata, do której można wejść.

Parametry techniczne
długość: 16 m
szerokość: 8 m
wysokość: 4 m
pobór mocy: 6 kW

Nadmuchiwany plac zabaw Pingwin Gigant | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Dmuchany plac zabaw Pingwin Gigant

To bardzo duży dmuchany plac zabaw do wynajęcia, pełen rozmaitych atrakcji. Co w sobie kryje? Wewnątrz znajdują się dwa tory zjazdowe, plac do skakania, kolorowe, nadmuchiwane figurki zwierząt oraz wiszące przeszkody w kształcie pingwinów. Całość jest bajecznie kolorowa, ozdobiona rysunkami przyjaźnie wyglądających zwierzątek. Ponad zjeżdżalniami góruje ogromny, szalony pingwin w czerwonych okularach. Jest to jeden z częściej wypożyczanych od nas dmuchańców.

Parametry techniczne
długość: 15 m
szerokość: 8 m
wysokość: 7 m
pobór mocy: 4,5 kW