Kolorowe dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci

Każdy z nas pamięta, ile frajdy przynosiło nam w dzieciństwie zjeżdżanie na zjeżdżalniach. Im zjeżdżalnia dla dzieci była większa, tym więcej było zabawy i radości, prawda? Nie ma się więc co dziwić, że nasze dzieci także uwielbiają tę formę rozrywki. Nadmuchiwana zjeżdżalnia to miejsce, w którym dziecko może w pozytywny sposób spożytkować swoją nieograniczoną energię. Z tego powodu docenią ją na pewno zarówno maluchy, jak i starszaki.

Wesołe kolory, różne rozmiary i kształty, nawiązania do ulubionych motywów z dziecięcych bajek – takie cechy mają dmuchane zjeżdżalnie z naszej oferty. Na takiej pompowanej zjeżdżalni z powodzeniem można bawić się w grupie, jak i solo. Żadne dziecko nie będzie się nudzić!

Wynajęcie dmuchanej zjeżdżalni to świetny sposób na zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Zabawa na takiej nadmuchiwanej zjeżdżalni wpłynie pozytywnie na kondycję, pozwoli na ćwiczenie zmysłu równowagi, a także pobudzi wyobraźnię.

Dmuchana zjeżdżalnia Pirat | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Zjeżdżalnia Cukierki

Zjeżdżalnia Cukierki kojarzy się z piernikową chatką z bajki o Jasiu i Małgosi. Ściany, które wyglądają jakby wykonane były ze słodkiego kremu, wielkie lizaki i torty, prezentują się tak apetycznie, że chciałoby się ją schrupać! W środku jednak nie czeka na dzieciaki Baba Jaga, a dwie wysokie zjeżdżalnie, na które najpierw trzeba będzie się wspiąć po miękkich, dmuchanych schodach. Mnóstwo zabawy, ale i ćwiczenie sprawności w tak słodkim otoczeniu, uczyni każdą imprezę plenerową przygodą jak z bajki!

Parametry techniczne
długość: 7 m
szerokość: 5 m
wysokość: 6 m
pobór mocy: 1,5 kW

Dmuchana zjeżdżalnia Pirat | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Zjeżdżalnia dla dzieci Pirat

Ta bajecznie kolorowa dmuchana zjeżdżalnia przeniesie dzieci w pełen ekscytujących przeżyć świat korsarskich przygód. Wielki, niezwykle odważny i promiennie uśmiechnięty pirat zachęca, by chwycić za koło sternicze i pożeglować przez oceany naprzeciw morskim przygodom. Zjeżdżalnia ma dwa tory zjazdowe i wejście od frontu. Nadmuchiwane palmy pobudzą dziecięcą wyobraźnię – dzięki nim maluchy będą mogły poczuć się jak na prawdziwej wyspie skarbów.

Parametry techniczne
długość: 7,5 m
szerokość: 5 m
wysokość: 6 m
pobór mocy: 1,5 kW

Dmuchana zjeżdżalnia Miś | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Zjeżdżalnia dla dzieci Miś

Wszystkie dzieci uwielbiają misie, bo towarzyszą nam od dzieciństwa i przeganiają wszystkie strachy, które czają się w mroku pod łóżkami 😉 Z tego powodu jeśli zdecydujesz się na wynajem dmuchanej zjeżdżalni Mis, to na pewno szybko utworzą się do niej kolejki chętnych do radosnej zabawy maluchów. Szeroki tor zjazdowy zachęca do radosnych harców, a nawet urządzania szalonych wyścigów, kto szybciej zjedzie z góry na dół.

Parametry techniczne
długość: 7 m
szerokość: 5 m
wysokość: 7 m
pobór mocy: 2 kW

Nadmuchiwna zjeżdżalnia Kaczor Donald | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Zjeżdżalnia dla dzieci Kaczor Donald

Kaczor Donald i Myszka Mickey to jedne z najbardziej rozpoznawalnych postaci z dziecięcych bajek. To dlatego ta nadmuchiwana zjeżdżalnia w energetycznym żółtym kolorze, zawsze przyciąga wielu chętnych maluchów do zabawy. Ta bardzo duża zjeżdżalnia ma jeden tor, za to długi i bardzo szeroki. A im dłuższy tor, tym dłużej trwa radość zjeżdżania, prawda? 🙂 Zdecyduj się zatem na wypożyczenie zjeżdżalni dmuchanej Kaczor Donald i zapewnij wspaniałe ślizgi z górki na pazurki.

Parametry techniczne
długość: 11 m
szerokość: 6 m
wysokość: 8 m
pobór mocy: 2,5 kW

Zjeżdżalnia Kraina Lasu | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Zjeżdżalnia dla dzieci Kraina Lasu

Ta nadmuchiwana zjeżdżalnia z dwoma torami to doskonały wybór na piknik czy festyn. Zapewni dzieciom radosne chwile wspólnej zabawy. Zdecyduj się zatem na jej wynajem! Wesołe zwierzątka wymalowane na froncie budzą zaufanie i zachęcają do tego, by wdrapywać się na górę wciąż od nowa i zjeżdżać w dół w szalonym pędzie. Zjeżdżalnie dmuchane takie jak Kraina Lasu, to gwarancja fantastycznej zabawy i wspaniałej przygody.

Parametry techniczne
długość: 7 m
szerokość: 5 m
wysokość: 6 m
pobór mocy: 2 kW

Nadmuchiwna zjeżdżalnia Ocean | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Zjeżdżalnia dla dzieci Ocean

Ta dmuchana zjeżdżalnia, niczym prawdziwy ocean, „pełna” jest bajecznie kolorowych stworzeń, małych połyskliwych rybek i wielkich rekinów, które strzegą swoich podwodnych tajemnic. Mały odkrywca oceanów wspina się do góry, a potem zjeżdża w dół niczym surfer umykający przed ogromną, pieniącą się falą. A jeśli przyjdzie mu ochota na zdobycie wielkiej głębi, może także skoczyć w odmęty Rowu Mariańskiego, czyli wąskiej przestrzeni do skakania obok toru zjazdowego, w której towarzyszyć mu będą figurki morskich zwierząt. Wypożyczenie zjeżdżalni dmuchanej Ocean to zatem krok w prawdziwą morską przygodę.

Parametry techniczne
długość: 5 m
szerokość: 7 m
wysokość: 5 m
pobór mocy: 1,5 kW

Nadmuchiwna zjeżdżalnia Pingwin | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Zjeżdżalnia dla dzieci Pingwin

Szalony Pingwin, który dumnie strzeże tej bardzo dużej dmuchanej zjeżdżalni, już z daleka zaprasza do wspólnej zabawy. A jest do niej mnóstwo miejsca! Dwa tory zjazdowe, przestrzeń do skakania i nadmuchiwane figurki w kształcie przyjaznych zwierzątek to zalety, które na pewno zostaną docenione przez maluchów podczas organizowanego przez Ciebie pikniku. Wynajęcie dmuchanej zjeżdżalni Pingwin zapewni dzieciom mnóstwo atrakcji i ekscytujących przeżyć.

Parametry techniczne
długość: 12 m
szerokość: 8 m
wysokość: 7 m
pobór mocy: 4,5 kW

Nadmuchiwna zjeżdżalnia Zamek | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Zjeżdżalnia dla dzieci Zamek

Na tej dmuchanej zjeżdżalni poczuć można się jak prawdziwy król czy królowa w ogromnym zamku. Strzeliste wieżyczki i mury obronne pobudzają dziecięcą wyobraźnie – przenoszą w świat iście królewskiej szalonej rozrywki. Zamek to duża zjeżdżalnia dmuchana dla dzieci, której zaletą jest długi i szeroki tor zjazdowy. Wybierz ten zamek w naszej wypożyczalni, a śmiech dzieci będzie słychać już z daleka.

Parametry techniczne
długość: 11 m
szerokość: 6 m
wysokość: 7 m
pobór mocy: 2 kW