Wynajem trampolin i eurobungee dla dzieci – urządzenia do skakania

Trampolina i eurobangee to dwa urządzenia do skakania, które koniecznie powinieneś wypożyczyć na swój piknik czy festyn. Są niezastąpione na każdej imprezie i gwarantują długie godziny wspaniałej zabawy. Pozwalają na rozwijanie koordynacji ruchowej i dają dzieciom szansę na to, by się po prostu porządnie wyszaleć.

Urządzenia do skakania, takie jak tradycyjne trampoliny i trampoliny z linami czyli eurobungee (nazywane także często trampoliną z linami, trampoliną bungee, eurobungy) to must have każdej imprezy plenerowej. Gwarantują dużą porcję ruchu na świeżym powietrzu. Zapewniają masę frajdy i śmiechu, a często nawet i ekstremalnych przeżyć. Pozwalają w maluchach rozwijać pewność siebie i budować odwagę.

Podczas zabawy na zwykłej trampolinie oraz eurobungee można mierzyć się z prawami fizyki, a jednocześnie poczuć się przez chwilę wolnym jak ptak, szybując wysoko do nieba. Skakanie jest super, dlatego zapewnij tego typu atrakcję na organizowanej przez siebie imprezie. Twoi goście na pewno to docenią.

Trampolina | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Wynajem trampolin

Trampolina to frajda dla wszystkich maluchów, które uwielbiają skakać naprawdę wysoko. Można na niej robić rozmaite salta, przewroty, obroty i inne akrobacje. Skakanie na trampolinie wspaniała zabawa polegająca na pokonywaniu grawitacji 🙂 Trampolina pozwala rozwijać swoją kondycję, koordynację ruchową i zmysł równowagi. A apetyt rośnie w miarę skakania 🙂 Z tego powodu dzieciaki mogą spędzać na niej bardzo długi czas i nigdy się nie nudzą.

Oferowane przez nas na wynajem trampoliny są całkowicie bezpieczne. Posiadają odpowiednią osłonę, która zabezpiecza dziecko przed wypadnięciem. Wszystkie twarde elementy konstrukcyjne są odpowiednio zabezpieczone

Parametry techniczne
średnica: 5 m

Eurobungee | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Eurobungee na wynajem (salto trampolina, trampolina z linami, eurobungy)

To rodzaj bardzo dużej trampoliny na wynajem, z której może korzystać równocześnie czterech skoczków. Uczestnik zabawy zostaje „ubrany” w specjalną uprzęż, przymocowaną długimi pasami gumowymi do długich wysięgników. Dzięki nim skoczkowie mogą robić ekstremalne salta, podskoki i przewroty. Trampolina pozwala mocno wybić się do góry. Dzięki niej lot nabiera szalonego rozpędu, a ewolucje w powietrzu stają się niezwykle widowiskowe 🙂

Eurobungee to wielka dawka adrenaliny i niesamowicie ekscytujące przeżycie dla wszystkich. To sprawia, że urządzenie to jest niezwykle popularnie na różnego rodzaju eventach, festynach i piknikach. Z eurobungee mogą bezpiecznie korzystać zarówno dzieci, jak i młodzież i dorośli, spragnieni wspaniałej zabawy i wielkich emocji.

Parametry techniczne
długość: 10 m
szerokość: 10 m
4 stanowiska do skakania
pobór mocy: 1 kW