Basen i dmuchane atrakcje

Basen najczęściej kojarzy się z wodą. Jednakże my przełamujemy to skojarzenie. Przygotowaliśmy atrakcje z basenem, który może być wypełniony wodą lub… mnóstwem kolorowych kulek. Taki „suchy” basen z ogromną ilością kolorowych piłeczek może służyć jako miejsce do bezpiecznego skakania i szaleństw.

Jeśli basen jest wypełniony wodą, można w nim ćwiczyć koordynację w ogromnych, nadmuchiwanych waterballach czyli kulach wodnych albo kołysać się lub chodzić po wodzie w nadmuchiwanych rolerach wodnych. To niezapomniana zabawa zarówno dla młodszych, jak i starszych.

Suchy basen z piłeczkami | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Suchy basen z piłeczkami

Bajecznie kolorowy basen w kształcie zamku, na pewno przyciągnie do siebie najmłodszych uczestników pikniku. Ogromna ilość plastikowych kulek, którymi basen jest wypełniony, pozwala poczuć się jak „ryba w wodzie”. Można w nim skakać, „rzucać się na głęboką wodę”, „pływać”, robić przewroty i różne inne ewolucje. Suchy basen z kulkami jest odpowiednio zabezpieczony, tak by znajdujące się w nim piłeczki, jak i dzieci, na pewno z niego nie powypadały. Chwile w nim spędzone będą na pewno niesamowitą frajdą dla każdego, kto będzie chciał zanurkować w ocean różnokolorowych piłek.

Parametry techniczne
długość: 4 m
szerokość: 3 m
wysokość: 2 m
pobór mocy: 1 kW

Kule wodne i basen | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Kule wodne z basenem

Basen może służyć nie tylko do pływania. Może być to także miejsce, w które przyniesie wiele całkowicie niespodziewanych, pełnych adrenaliny emocji. Mogą ich dostarczyć na przykład ogromne pompowane kule wodne, które pozwalają poruszać się po wodzie.

Kule te wykonane są z bardzo wytrzymałego tworzywa. Uczestnik zabawy wchodzi do środka – wewnątrz jest odpowiednia duża przestrzeń do wykonywania swobodnych ruchów. Do kuli wodnej dopompowywane jest powietrze, by zapewnić bezpieczeństwo i komfort znajdującej się w niej osoby. A potem rozpoczyna się prawdziwe szaleństwo na wodzie! I to wszystko bez zmoczenia się nawet jedną kroplą wody z basenu!

W kulach wodnych można po prostu chodzić, ćwicząc na falującej wodzie swój zmysłu równowagi. Można wprawiać kule wodne w ruch, robiąc różne przewroty i salta. Atrakcje gwarantowane, bez względu na to jaki pomysł na zabawę w kuli będzie miał uczestnik.

Jednocześnie z basenu mogą korzystać cztery osoby – mogą to być zarówno dzieci, jak i dorośli. Maksymalna waga osoby to 90 kg.

Parametry techniczne
długość basenu: 8 m
szerokość basenu: 5 m
głębokość basenu: 60 cm
pobór mocy: 0,6 kW

Roller wodny i basen | Wynajem dmuchańców | Kraina Zabaw

Roller wodny z basenem

Jeśli szukasz alternatywy do kul wodnych, to roller wodny jest doskonałym pomysłem. To duży, sprężysty walec wypełniony powietrzem, o średnicy dwóch metrów, do którego z powodzeniem zmieści się zarówno dziecko, jak i dorosła osoba. Roller jest wykonany z odpornego tworzywa.

Podczas zabawy w basenie znajduje się jeden roller. Można w nim chodzić, poruszać się w bardziej energiczny sposób lub po prostu kołysać się dla odprężenia. Jednocześnie mogą bawić się w nim dwie osoby.

Parametry techniczne
szerokość basenu: 6 m
długość basenu: 8 m
głębokość basenu: 60 cm
średnica rollera: 2 m
pobór mocy: 0,6 kW