Janusz Korczak powiedział kiedyś, że “kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.
 
W wypożyczalni dmuchańców Kraina Zabaw wierzymy w te słowa całkowicie i mamy na to wiele dowodów każdego dnia, w którym odbywa się piknik, festyn lub jakikolwiek inne event plenerowy, podczas którego udostępniamy nasze atrakcje na imprezy. Zgodzisz się na pewno z nami, że uśmiech dziecka ma cudowną moc. Jest szczery i niewinny, wyzwala uśmiech na twarzach innych osób, trudno bowiem go nie odwzajemnić.
 

Dmuchańce na pikniki, festyny i imprezy integracyjne

Nasza misja i wizja

Ideą, która przyświeca nam w naszej codziennej pracy jest właśnie radość i uśmiech dzieci. Chcemy, by zabawa na naszych urządzeniach do rozrywki była dla każdego malucha wspaniałą przygodą. Naszą misją jest dostarczanie dzieciom niesamowitych przeżyć, ekscytujących wrażeń i wielu powodów do spontanicznej radości. Osiągamy to dzięki nowoczesnym, zróżnicowanym pod względem rozmiarów, kolorów i kształtów, czystym i bezpiecznym urządzeniom do rozrywki oraz nadmuchiwanym atrakcjom.

Kraina Zabaw - obsługa imprez

 

Nasze wartości

Wartości, które są dla nas niezwykle istotne, to:

 • doskonała zabawa,
 • bezpieczeństwo korzystania z atrakcji,
 • przyjazna obsługa i elastyczna oferta.

Kto może skorzystać z usług wypożyczalni dmuchańców Kraina Zabaw?

Wynajem dmuchańców i innych atrakcji na imprezy oferujemy wszystkim tym, którzy chcą podczas organizowanego przez siebie wydarzenia zapewnić mnóstwo pozytywnych przeżyć i emocji młodszym i starszym dzieciom. Nasza wypożyczalnia dmuchuchańców kieruje ofertę wynajmu nadmuchiwanych atrakcji oraz urządzeń do rozrywki m.in. do:

 • agencji eventowych i innych firm, zajmujących się planowaniem, przygotowaniem i obsługą imprez okolicznościowych oraz imprez plenerowych dla swoich klientów,
 • działów promocji i wydziałów kultury urzędów wojewódzkich, urzędów miast, urzędów gmin, urzędów powiatu i innych, które zajmują się organizacją różnych wydarzeń kulturalnych i sportowych,
 • dyrektorów i przedstawicieli szkół podstawowych, przedszkoli i innych placówek wychowawczych, które planują organizację festynu dla swoich podopiecznych,
 • fundacji, stowarzyszeń i innych organizacji o charakterze kulturalnym, sportowym, zajmujących się promocją zdrowia itp., które cyklicznie lub okazjonalnie organizują masowe eventy związane z przedmiotem swojej działalności,
 • małych i dużych firm oraz korporacji, które chcą zorganizować piknik rodzinny lub inną imprezę dla swoich pracowników i ich rodzin,
 • każdej osoby, która jest zainteresowana organizacją imprezy rodzinnej typu wesele, urodziny, jubileusz rodzinny itp. i chce uatrakcyjnić to wydarzenie dzięki różnego rodzaju urządzeniom do rozrywki i rekreacji.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby organizatorów imprez są bardzo różne. Przygotowaliśmy więc dla Ciebie trzy różne formy współpracy. Sprawdź, jak możesz wynająć dmuchańce i wybierz formę, która Ci najbardziej odpowiada.
 

Co oferujemy dzieciom młodszym i tym nieco starszym?

Przede wszystkim wspaniałą, pełną wrażeń zabawę oraz możliwość przeżycia niesamowitej przygody w Krainie Zabaw, pełnej kolorów i postaci znanych z ich ulubionych bajek. Wiemy, jak bardzo wymagające są dzieci. Z tego powodu przygotowaliśmy ofertę uwzględniającą kilkadziesiąt różnych atrakcji.

 • Dla najmłodszych uczestników pikników i festynów, oferujemy różnego rodzaje nadmuchiwane urządzenia do rozrywki, takie jak nadmuchiwane zjeżdżalnie, nadmuchiwane zamki, dmuchane place zabaw i urządzenia do skakania, takie jak trampoliny.
 • Dla nieco starszych dzieci i młodzieży, prócz nadmuchiwanych dmuchańców do skakania, polecamy różnego rodzaju nadmuchiwane urządzenia do rywalizacji, takie jak na przykład ścianka wspinaczkowa czy bramka celnościowa, a także eurobungee i atrakcje z basenem, na przykład kule wodne.
 • Na imprezy integracyjne dla pracowników polecamy wszelkiego rodzaje urządzenia do rywalizacji, takie jak gigantyczne piłkarzyki, byk rodeo czy kule zderzaki.

 
Dzieciaki uwielbiają malowanie buziek, wielkie, kolorowe bańki mydlane, magiczne sztuczki i ulubione postacie z bajek znanych z telewizji. Zabawy z animatorem oraz pokazy żonglerki i iluzji to świetna zabawa. Dodatkowo stymulują rozwój dziecka, budząc w nim ciekawość świata i prawdziwe, spontaniczne zdziwienie.

Wspólna, rodzinna zabawa podczas festynu czy pikniku z tego typu atrakcjami, pozostawi po sobie wiele pozytywnych wspomnień. Jednocześnie pozwoli umocnić rodzinne więzi.

Któż nie lubi słodkiej waty cukrowej i chrupiącego popcornu? Na pewno każde dziecko chętnie spałaszuje takie smakołyki. Chcesz urozmaicić jeszcze bardziej zabawę maluchów i dostarczyć im dodatkowych powodów do radości? Sprawdź, jakie jeszcze inne atrakcje, obok dmuchańców, możesz zapewnić podczas organizowanego przez siebie wydarzenia.
 
Zapraszamy do współpracy! Nasza wypożyczalnia dmuchanych atrakcji na imprezy jest do Twojej dyspozycji przez cały rok.

Kraina Zabaw - obsługa imprez