Dmuchane atrakcje dla dzieci – wybierz wariant współpracy, który Ci najbardziej odpowiada

W Krainie Zabaw wierzymy, że najważniejszy jest uśmiech i zadowolenie zarówno maluchów, które bawią się na naszych dmuchanych atrakcjach dla dzieci, jak też klientów, którzy korzystają z naszych usług.

Każda impreza jest inna, różne są też potrzeby organizatorów oraz budżety, jakie mają do dyspozycji. Z tego powodu przygotowaliśmy trzy różne warianty współpracy, byś mógł wybrać ten, który jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjny.

Masz pytania? Interesują Cię dmuchane atrakcje dla dzieci? Zajrzyj do FAQ (listy najczęściej zadawanych pytań) lub zadzwoń do nas:

☎ Damian +48 516 798 507
☎ Krzysztof +48 510 198 834
Kraina Zabaw - dmuchane atrakcje dla dzieci na imprezy plenerowe

Sposób 1 – wynajem dmuchanych atrakcji dla dzieci za opłatą

Wynajmujesz od nas wybrane przez Ciebie dmuchane atrakcje dla dzieci za określoną kwotę. Podczas imprezy dzieci korzystają z atrakcji za darmo.

Standardowy czas zabawy: do 7 godzin
Urządzania dostarczamy na miejsce imprezy transportem własnym. Dmuchańce są przygotowane przez nas do zabawy na 30 min przed rozpoczęciem wydarzenia.

Decydując się na tę formę współpracy możesz:

  • wcześniej sam wybrać atrakcje, które Cię interesują, a my przygotujemy do nich wycenę,
  • najpierw określić budżet, jaki masz do dyspozycji, a my przedstawimy Ci dwie lub trzy różne propozycje urządzeń, które są dostępne w ramach tego budżetu.

Sposób 2 – udostępnienie miejsca na imprezie na ustawienie dmuchanych atrakcji dla dzieci

Udostępniasz Krainie Zabaw miejsce na organizowanym przez Ciebie pikniku / festynie / wydarzeniu – na przykład za określoną pulę biletów lub uzgodnioną wspólnie kwotę. W dniu wydarzenia przywozimy i rozstawiamy na tym terenie różnego rodzaju dmuchane atrakcje dla dzieci. Za korzystanie z nich pobieramy od opiekunów dzieci określoną opłatę.

Decydując się na tę formę współpracy:

  • możesz zasugerować nam, jakie i ile urządzeń Cię interesuje,
  • określić nam profil i wiek uczestników, a my dobierzemy do tego odpowiednie atrakcje.

Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń i opowiedz nam o tym, czego potrzebujesz. Możesz liczyć na fachowe wsparcie i podpowiedzi dotyczące doboru urządzenia do charakteru organizowanej przez Ciebie imprezy plenerowej oraz do wieku jej uczestników. Dmuchańce różnią się kształtem, wielkością, designem oraz przeznaczeniem. Na pewno dobierzesz coś, co będzie pasować do Twoich oczekiwań i budżetu.

Każda ciekawa i kolorowa dmuchana atrakcja na imprezę to gwarancja doskonałej zabawy.

Kraina Zabaw - wynajem dmuchańców na imprezy plenerowe